fbpx

+90 212 325 67 38

info@ozcagdasmakina.com

HAKKIMIZDA

2003 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Özçağdaş Makina’nın shrink ambalaj makineleri imalatındaki tecrübesi 1989 yıllarına dayanmaktadır. Kurulduğu günden bugüne, yenilikleri takip ederek sektörün ihtiyaç duyduğu makineleri kendi tasarım ve üretim ekibi ile seri ve kaliteli bir şekilde üreterek müşterilerine sunmayı ilke edinen firmamız, ulusal ve uluslararası pazarlarda güçlü markalardan biri haline gelmiştir.

Özçağdaş Makina, uzun yıllar hizmet ettiği çeşitli sektörlerden edindiği bilgi birikimi ile sektörlerin hassasiyet ve gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, geliştirdiği ürün seçenekleri arasında yer alan; sürekli kesim, L-kesim, overlap, otomatik, yarı otomatik ve manuel shrink ambalaj makineleri performans ve dayanıklılık açısından sağladığı imkanların yanı sıra yüksek paketleme kalitesini de sunmaktadır. Ürünlerin kolay paketlenmesine, kullanıcıya sorunsuz ve zarar görmeden ulaşmasına katkı sağlar.

Müşterilerin talep ve ihtiyaçlarına yönelik stratejiler geliştirme, projelendirme, yazılım ve devreye alma konusunda gerek duyduğu mühendislik çözümlerini sağlayan Özçağdaş Makina, sahip olduğu teknolojik altyapı ve donanımlı ekibi ile sürdürdüğü Ar-Ge faaliyetlerin, mevcut uygulamaları ileri düzeye taşımasına katkıda bulunur. Her daim en iyiyi üretme ilkesi ile ürünlerini geliştirerek kalitesini artırmaya devam etmektedir.

BASINDA BİZ

SERTİFİKALAR