Hakkımızda

Mükemmellik Özçağdaş ’ da bir hedef değil,  tutkudur. Her zaman en mükemmele ulaşmayı hedefleyen Özçağdaş Makina 2003 yılından bu yana ürettiği her makinada kaliteden taviz vermeyen ve müşteri odaklı anlayışı ile üretimden satış sonrası hizmete kadar tüm aşamalarda kusursuzluğu ilke edinen bir marka olarak ön plana çıkmaktadır. 2003 yılın da başlayan Özçağdaş’ ın  üretim serüveni, bu güne gelindiğinde  daha  kaliteli ve  teknolojik bir üretim  yaparak, alanında uzman kadrosuyla  istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

İnsanların işini kolaylaştıran ve geliştiren shrink ambalaj makinalarını keyifle üretiyoruz. Bu tutku ve heyecan başarımızın en önemli anahtarıdır. Özçağdaş, teknolojinin sunduğu gelişmeleri yakından takip ederek kendi sistemine entegre eder.

Değişim ve gelişim hayatın her anında kaçınılmazdır. Öncelikle kendimizi, çalıştığımız herkesi ve hayatı değiştirmek ve geliştirmek Özçağdaş’ ın vizyonunu oluşturmaktadır. Özçağdaş Makina ürünlerini yaklaşık 30 ülkeye ulaştırarak, kısa sürede dünyanın en iyi markaları arasına girmeyi başarmıştır. Her geçen gün yenilikçi ürün seçenekleri ile başarısını arttırarak üretimini devam ettirmektedir.

Basında biz.

Ekip

Ömer KILIÇ

Genel Müdür

+90 212 325 67 38

info@ozcagdasmakina.com

Metin TOPALAK

Proje Müdürü

+90 212 325 67 38

proje@ozcagdasmakina.com

Nilgün AKARKAN

Satış Müdürü

+90 507 121 70 07

satis@ozcagdasmakina.com

Yazgül ASAN

İhracat Müdürü

+90 542 676 21 20

export@ozcagdasmakina.com