fbpx

+90 212 325 67 38

info@ozcagdasmakina.com

HAKKIMIZDA

2003 yılında İstanbul’da faaliyete başlayan Özçağdaş Makina’nın shrink ambalaj makineleri imalatındaki tecrübesi 1989 yıllarına dayanmaktadır. Kurulduğu günden bu güne kadar, yenilikleri takip ederek sektörün ihtiyaç duyduğu makineleri kendi tasarım ve üretim ekibi ile seri ve kaliteli bir şekilde üreterek müşterilerine sunmayı ilke edinen firmamız, ulusal ve uluslararası pazarlarda güçlü markalardan biri haline gelmiştir.

Özçağdaş Makina, her sektöre hitap eden geniş ürün portföyü ile tüm paketleme gereksinimlerini karşılamak için ürünlerini geliştirerek kalitesini artırmaktadır. Sürekli kesim, L-kesim, overlap, otomatik, yarı otomatik ve manuel shrink ambalaj makinelerinden oluşan ürün gamı performans ve dayanıklılık açısından sağladığı imkanların yanı sıra yüksek paketleme kalitesini sunmaktadır.

Değişim ve gelişim hayatın her alanında kaçınılmazdır. Öncelikle kendimizi, çalıştığımız herkesi ve hayatı değiştirmek ve geliştirmek Özçağdaş’ın vizyonunu oluşturmaktadır. Özçağdaş Makina ürünlerini yaklaşık 30 ülkeye ulaştırarak, kısa sürede dünyanın en iyi markaları arasına girmeyi başarmıştır. Her geçen gün yenilikçi ürün seçenekleri ile başarısını arttırarak üretimini devam ettirmektedir.

BASINDA BİZ

SERTİFİKALAR